• Home
  • GALERIA
  • NUMERACJA
  • NIEZBĘDNIK
  • INSTRUKCJE
  • ROZKŁAD
  • HISTORIA
  • UKŁAD ZBIOROWY
  • TEST
  • MAPA

Rozkład jazdy pociągów dla stacji: Terespol

Rodzaj pociągu

nr pociągu

Przyjazd z

Godzina przyjadu

Godzina odjazdu

Odjazd do

Kursuje w

Przewoźnik

0:00 - 5:59

TLK

11017

WARSZAWA ZACH.

23:56

0:36

MIŃSK BIAŁORUSKI

codz

IC

TLK

11018

MIŃSK BIAŁORUSKI

1:58

2:38

WARSZAWA ZACH.

codz

IC

IC

71013

BERLIN

2:50

3:30

MOSKWA

 

IC

IC

71301

BERLIN

2:50

3:30

SARATOV

7

IC

IC

0118

--

--

4:32

BREST CENTRALNY

lzak

IC

TLK

11012

MOSKWA

4:50

5:33

WARSZAWA ZACH.

codz

IC

IC

41015

NICEA

5:34

6:14

MOSKWA

2

IC

REGIO

88320

--

--

5:58

ŁUKÓW

codz

Przewozy Regionalne

6:00 - 12:00

IC

14014

MOSKWA

6:03

6:43

NICEA

5

IC

REGIO

88322

--

--

6:58

ŁUKÓW

codz

Przewozy Regionalne

REGIO

88321

ŁUKÓW

7:20

--

--

codz

Przewozy Regionalne

interREGIO

119

BREST CENTRALNY

7:20

--

--

codz

Przewozy Regionalne

REGIO

88324

--

--

8:57

ŁUKÓW

1-5

Przewozy Regionalne

TLK

11101

WARSZAWA ZACH.

9:09

--

--

codz

IC

TLK

11110

--

--

9:40

WARSZAWA ZACH.

1- 6

IC

REGIO

21033

DĘBLIN

9:45

--

--

codz

Przewozy Regionalne

REGIO

12036

--

--

10:58

LUBLIN

codz

Przewozy Regionalne

interREGIO

122

--

--

11:23

BREST CENTRALNY

codz

Przewozy Regionalne

REGIO

21035

LUBLIN

11:35

--

--

codz

Przewozy Regionalne

12:00 - 18:00

REGIO

12044

--

--

12:28

DĘBLIN

codz

Przewozy Regionalne

interREGIO

123

BREST CENTRALNY

13:13

--

--

codz

Przewozy Regionalne

REGIO

12038

--

--

13:58

DĘBLIN

codz

Przewozy Regionalne

IC

14012

MOSKWA

13:58

14:38

PRAGA

codz

IC

REGIO

21037

CHEŁM

14:33

--

--

codz

Przewozy Regionalne

IC

41013

PRAGA

14:44

15:24

MOSKWA

codz

IC

REGIO

12042

--

--

15:58

CHEŁM

codz

Przewozy Regionalne

interREGIO

124

--

--

16:15

BREST CENTRALNY

codz

Przewozy Regionalne

REGIO

21041

CHEŁM

16:35

--

--

codz

Przewozy Regionalne

TLK

13502

--

--

17:12

KRAKÓW PŁASZÓW

7

IC

REGIO

88323

ŁUKÓW

17:35

--

--

1-5

Przewozy Regionalne

interREGIO

127

BREST CENTRALNY

17:51

--

--

codz

Przewozy Regionalne

18:00 - 24:00

TLK

11012

WARSZAWA ZACH.

18:20

19:22

MOSKWA

codz

IC

REGIO

88326

--

--

18:58

ŁUKÓW

codz

Przewozy Regionalne

REGIO

88325

ŁUKÓW

19:02

--

--

codz

Przewozy Regionalne

IC

17012

MOSKWA

20:33

21:13

BERLIN

1,2,4,6,7

IC

IC

17300

MOSKWA

20:33

21:13

SARATOW

5

IC

REGIO

88327

ŁUKÓW

21:03

--

--

codz

Przewozy Regionalne

interREGIO

128

--

--

22:00

BREST CENTRALNY

codz

Przewozy Regionalne



 



Home   l   Instrukcje  l   Galeria   l   Numeracja   l   Rozkład  l   

http://terespolrewidenttaboru.republika.pl